دسته‌بندی نشده

کیف لپ تاپ عمده

برخی تولیدات کیف لپ تاپ روبنک

(جهت مشاهده تمام محصولات به همراه قیمت و ثبت سفارش وارد فروشگاه شوید)

LB138

ابعاد 30*40

LB137

سه حالته(کوله، دستی، دوشی)

جنس خارجی اعلا

جای لپ تاپ حرفه ای با ضربه گیر دو طرفه

تمام آستر و زیپ 10

ابعاد: 30*40

LB136

سه حالته(کوله، دستی، دوشی)

جنس خارجی اعلا

جای لپتاپ حرفه ای با ضربه گیر دوطرفه

تمام آستر و زیپ 10

ابعاد: 30*40

LB135

رنگ مشکی

جنس خارجی، جای لپ تاپ حرفه ای با ضربه گیر دو طرفه

تمام آستر و سرزیپ 10

ابعاد: 30*40

LB134

ابعاد: 30*40

LB133

ابعاد 30*40

LG130

رنگ مشکی

ابعاد: 30*40

LB132

ابعاد: 30*40

LB131

جنس: ریپس خارجی

ابعاد: 30*40

LB130

جنس خارجی

جای لپتاپ حرفه ای با ضربه گیر دوطرفه

تمام آستر، زیپ 10

ابعاد 30*40

روبنک، مرکز فروش کیف لپ تاپ دستی

فروش عمده کیف لپ تاپ دستی بادوام و جادار به عرضه همان کیفی میپردازد که  هر کسی که لپ تاپ دارد به به آن نیازمند است؛ زیرا با افزایش قیمت عجیب این دستگاه در طی دو سه سال اخیر، خرید لپ تاپ نو در صورت خرابی و یا شکسته شدن نوع قدیمی برای افراد بسیاری دشوار است. از سویی دیگر با وجود تحریم ها و گران شدن قطعات یدکی لپ تاپ و یا حتی در برخی از موارد نایاب شدن قطعات اصلی، تعمیر یا گران تمام میشود و یا سبب کاهش کیفیت عملکرد این دستگاه می گردد، لذا مراقبت کردن عاقلانه ترین راه ممکن است.

فروش عمده کیف لپ تاپ دستی و رودوشی براحتی

فروش عمده کیف لپ تاپ دستی با توجه به این واقعیت که اکنون دیگر تنها دانشجویان لپ تاپ نیاز ندارند و دانش آموزان نیز با افزایش آموزشهای مجازی با شیوع بیماری کرونا به این دستگاه نیازمندند و این دانش آموزان ممکن است در هر لحظه لپ تاپ از دستگاهشان بیافتد یا به جایی برخورد کند و دچار آسیب شود. به خرید عمده کیف هایی میرود که تولیدی کیف لپ تاپ به صورت بادوام و خوش دوخت تولید میکند.

 این کیف قرار است برای مدت طولانی استفاده شود، لذا نباید زود پاره شود؛ بنابراین در هنگام خرید، جنس کیف های لپ تاپ بسیار مورد توجه میباشد. البته قابل ذکر است؛ کیف استاندارد کیفی است که در عین بادوام بودن شیک نیز باشد، اگرچه اصل چنس و دوخت است, اما ظاهر کیف در ابتدای امر افراد را جذب میکند.

خرید کیف دستی لپ تاپ خوش دوخت و بادوام

طراحی و دوخت کیف لپ تاپ دستی برای کسانی که سالهاست در کار پخش عمده کیف لپ تاپ هستند، همیشه مد نظر قرار می گیرد؛ زیرا آنها بر طبق تجربه به خوبی می دانند  دسته کیفی که خوش دست نباشد و دستان افراد را خسته و ناراحت کند، مشتریان ناراضی را به همراه خواهد داشت. دسته ای که در یک لحظه ممکن است از دست رها شود. اما دوام و دوخت خود دسته نیز داستان خود را دارند؛ باید جنس دسته محکم باشد و همراه با کناره ها و کف کیف، بسیار تمیز با نخ محکمی دوخته شده باشند تا وزن لپ تاپ را به خوبی تحمل کنند.

در کنار کیفیت و ظاهر رونق  فروش عمده کیف لپ تاپ دوشی و دستی به قیمت به کیفها نیز وابسته است؛ تنوع قیمت برای این کیف ها یکی از بهترین راه های افزایش فروش است تا افراد با سلایق و توان مالی متفاوت بتوانند این کیف ضروری را برای لپ تاپ خود بخرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *