کیف نوزاد عمده

کیف نوزاد یکی از مهمترین کالاهای سیسمونی است و مادران با دقت به دنبال یک کیف نوزاد زیبا، شیک و مناسب و جادار می گردند. این کیف حداقل تا سه سالگی مورد نیاز والدین و پرستار کودک است و انتخاب صحیح آن کمک شایانی به آنها می کند. اما چرا کیف نوزاد اینقدر اهمیت دارد؟ کیف نوزاد عمده

دلیل ضرورت انتخاب صحیح کیف نوزاد

پس از تولد کودک، بدون کیف نوزاد، نمی توانید خانه خود را ترک کنید! چون وسایل نوزاد حتما باید با شما هراه باشند تا بتوانید از کودک خود به راحتی مراقبت کنید. نوزاد زیبا و کوچولوی شما دائما به وسایل ضروری خود مانند پوشک نیاز دارد و اگر آنها را همراه با خود نبرید، ناچار می شوید سریعا به خانه برگردید. اگر کیف نوزاد خود را بسته و آماده نمایید، می توانید به سرعت از خانه خارج شوید و مدت طولانی با خیال آسوده در بیرون از منزل بمانید. ضمنا جنس مناسب و قابل شستشو بودن آن موجب استفاده طولانی مدت از آن می گردد.  

چه وسایلی را باید در کیف نوزاد قرار داد؟

پوشک، دستمال مرطوب، کرم، لباس، شیشه شیر، بطری آب، پستانک، اسباب بازی و پتو بخشی از وسایلی هستند که باید در کیف نوزاد قرار گیرد. بعلاوه به یک لباس یا دو لباس اضافی – در مجموع 3-4 لباس نیاز دارید؛ زیرا نوزادان، به احتمال زیاد بچه ها دچار نشتی پوشک می شوند، به خصوص اگر از شیر مادر تغذیه کنند. بنابراین به احتمال زیاد به لباسهای بیشتری احتیاج خواهید داشت. اقلام فصلی مانند ضد آفتاب، کلاه یا کت را هم در نظر بگیرید؛ زیرا با رشد نوزادتان به وسایل جدیدی نیز نیاز پیدا می کند. بنابراین لازم است هنگام خرید به این لوازم، توجه کنید. چون اگر کیف بزرگتر از نیازتان تهیه کنید نیز، دچار مشکل حمل آن و یافتن وسایل درون آن می شوید. کیف نوزاد دخترانه عمده

نکات خرید کیف نوزاد

در زیر نکاتی ارزشمند هنگام انتخاب کیف نوزاد برایتان آورده ایم:

بندها

به دنبال یک بند بلند و قابل تنظیم باشید. توانایی حمل کیف روی شانه مانع از لیز خوردن آن از روی بازو می شود و موجب راحتی حمل آن می شود. اگر قصد دارید کیف را با شریک زندگی یا سرپرست خود به اشتراک بگذارید، داشتن سگک قابل تنظیم کلیدی است.  

کلیپس کالسکه

اگر در محیط شهری زندگی می کنید، داشتن کلیپس، برای کیف نوزاد ضرورت بیشتری دارد. این کلیپس ها کمک زیادی به راحتی شما می کنند و می توانید به آسانی کیف را حمل کنید و به لوازم درون آن نیز دسترسی داشته باشید. بندهای کوتاه (یا یک بند بلند تنظیم شده) نیز می توانند خوب باشند و مانع از سرقت شوند. البته کالسکه های بسیار بزرگ ممکن است نیازی به آن نداشته نباشند.  

پد تعویض

پد تعویض جزو وسایل ضروری هر مادر و پدری است. گاهی اوقات والدین فراموش می کنند که پد تعویض را در کیف نوزادشان بگذارند و دچار مشکلاتی می شوند. اما کیف های نوزادی که پد تعویض و محل تعبیه آن را دارند، این مشکل را حل می کنند و از نگرانی والدین می کاهند.  

جیب های اضافی

بسیاری از جیب های بیرونی و درونی، یافتن سریع و آسان هر آنچه را که نیاز دارید، برایتان مهیا می کند. همچنین می توانید جیب های خاصی را برای وسایل ضروری خود تعیین کنید، مانند کلیدها، تلفن همراه و کیف پول. در نتیجه یک کیف منظمی دارید که سریعا به وسایل مورد نیاز خود دسترسی می یابید. کیف بچگانه عمده

پایه

به دنبال کیفی باشید که خود به خود بایستد – این امر دستیابی به آن را آسان تر می کند و شما می توانید با یک دست نیازهای خود را پیدا کنید. زیرا استفاده حداکثر از دست هایتان هنگام  نگهداری یک نوزاد بسیار مهم است. وقتی کیف پایه مناسب داشته باشد، به راحتی آن را روی زمین می گذارید و نگران کثیف شدن آن نخواهید بود.

رنگ

اگر کیف را با همسر خود مشترکا استفاده می کنید، به دنبال رنگ یا طرحی بگردید که همه طرفین از پوشیدن آن لذت ببرند (یا حداقل تحمل کنند). به اشتراک گذاشتن کیف باعث کاهش هزینه و زمان می شود و دیگر نیازی به انتقال وسایل از یک مدل دیگر به دیگری نیست. نکته دیگر اینست که خرید یک کیف نوزاد با رنگ خنثی، امکان استفاده از آن برای کودک های دیگر که با نوزادتان همجنس نیستند را فراهم می سازد.

اندازه

نیازهای خود را در نظر بگیرید، اگر لازم است لوازم بیشتری به همراه داشته باشید، کیف بزرگتری نیاز دارید. ولی فراموش نکنید که کیف های بزرگتر از حد نیازتان، دردسرهایی برایتان تولید می کند. مثلا برای یافتن یک وسیله باید زمان بیشتری در کیف به دنبال آن بگردید. ضمنا ممکن است باعث شود وسایل زیادی با خود بردارید.

زیپ های مناسب

زیپ مناسب و محکم کمک می کند که وسایل از ساک نوزاد بیرون نریزند و ضمنا زود خراب نشوند. بعلاوه شکل منظم و زیباتری به کیف پر از لوازم می دهد. به یاد داشته باشید که قفل هایی که بازکردن آنها تولید صدا می کند، می تواند موجب بیدار شدن فرزندتان بشود.

امکان شستشو

یک کیف نوزاد  به دلایل گوناگونی کثیف می شود؛ بنابراین کیفی را انتخاب کنید که بتوانید آن را به آسانی تمیز نموده و یا در داخل ماشین لباسشویی بیندازید. این ویژگی موجب می شود بتوانید در زمان بسیار بیشتری از کیف استفاده کنید و مجبور به خرید یک کیف جدید نشوید.

سایر ویژگی های خوب:

کیف لوازم جانبی داخلی: این گزینه، امکان دسترسی آسان را فراهم می کند و امنیت بیشتری را فراهم می کند. جیب های عایق بندی شده: این جیب ها برای شیر مادر و شیرخشک مفید است، اما می توانید بسته های گرم و خنک غذا را نیز در آن قرار دهید.

برخی تولیدات کیف نوزاد روبنک

(جهت مشاهده تمام محصولات به همراه قیمت و ثبت سفارش وارد فروشگاه شوید)

A858

رنگبندی:مشکی.طوسی.عسلی.خردلی

A857

رنگبندی:سفید.مشکی.طوسی.زرد

A2554

رنگبندی: سفید.مشکی.زرد.صورتی.قرمز

A2478

رنگبندی:سفید.مشکی.زرد.خاکستری.طوسی.خردلی

A859

رنگبندی:سفید.مشکی.نارنجی.زرد.سبز.بنفش.صورتی

A2483

رنگبندی:مشکی.قرمز.صورتی.طوسی

A2461

رنگبندی:کرم.قهوه ای.کالباسی.سفید.مشکی.زرشکی.خاکستری.آبی پاستیلی.طوسی.خردلی

C1262

رنگبندی: مشکی.کرم.عسلی