تولیدی چمدان روبنک

(جهت مشاهده تمام محصولات به همراه قیمت و ثبت سفارش وارد فروشگاه شوید)

B9053

رنگبندی:سرمه ای.طوسی‌.خاکستری.عسلی.بنفش.قرمز

B9052

رنگبندی:سرمه ای.قهوه ای.نسکافه ای.عسلی.قرمز.آبی.سبز یشمی.بنفش

B9051

رنگبندی:طوسی.قهوه ای.بنفش.آبی.قرمز.خاکستری

B9050

دارای رنگبندی

روبنک؛ مرکز فروش عمده چمدان مسافرتی

تولیدی چمدان ارزان

هر خانه و هر خانواده باید حداقل یک چمدان را داشته باشد، چمدانی که در ابعاد متفاوت عرضه می شود تا بتوان لوازم شخصی و پوشاک و غیره را با خیال راحت در آن قرار داد و نگران خراب شدن و کثیف شدن نبود.

هر تولیدی چمدان و یا مرکز پخش عمده چمدان مسافرتی به خوبی می داند؛ چمدان باید بادوام و محکم باشد، باید جادار، استاندارد و خوش دوخت باشد؛ زیرا چمدان همیشه در معرض ضربه خوردن است و همیشه ممکن است زیر چمدان های سنگین قرار بگیرد.

خیالی راحت در خرید چمدان عمده ارزان

یک چمدان ممکن است از دست رها شود، یا زیر باران و برف حمل شود، لذا یک چمدان بی کیفیت هرگز موفق نخواهد شد نظر مصرف کننده را جلب نماید. یک مشتری ناراضی هرگز برای خرید چمدان مسافرتی جایگزین و یا اضافی مجدد به سمت تولید کننده چمدان مسافرتی قبلی باز نخواهد گشت. فروش عمده چمدان مسافرتی باکیفیت و ارزان، همیشه محبوب خرده فروشان و مصرف کنندگان نهایی است.

سفر خود را با ما تضمین کنید!

 چه کسی میتواند ادعا کند هرگز به سفر نمیرود! و یا به سفر نخواهد رفت! از یک شهر به شهر دیگر رفتن خود سفر است؛ بنابراین داشتن یک چمدان جذاب و باکیفیت برای همگان ضروری به نظر میرسد.

در همین راستا جایی مانند تولیدی چمدان مسافرتی در تهران خود را محدود  به طرح های تکراری نمیکند، سعی میکند با کمک طراحان خلاق و با انگیزه، چمدان هایی را برای مراکز فروش عمده چمدان چرخدار مسافرتی طراحی نمایند که در کنار جادار بودن، زیبایی خاصی نیز داشته باشند. دیدن چمدان های جذاب و زیبا در فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن و ترمینال ها همیشه مناظر زیبایی را رقم میزنند.

فروش عمده چمدان مسافرتی

قیمتی مناسب در کنار فروش عمده چمدان

تولید کنندگان دور اندیش به خصوص روبنک به خوبی می دانند باید قیمت عمده چمدان مسافرتی را با توجه شرایط اقتصادی کشور به صورتی تعیین نمایند که در کنار قیمت پایین، پارچه و مواد اولیه باکیفیت قربانی نشوند؛ زیرا به خوبی می دانند در مراکز معتبر پخش عمده چمدان مسافرتی، هرگز محصولاتی نباید به خرده فروشان برسند که در گوشه مغازه ها خاک بخورند. باید مصرف کنندگان راضی داشت تا تمام اعضای این زنجیره، کسب و کار موفقی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *