کیف و کوله مدرسه

تولید سفارشی کیف مدرسه در روبنک😍

تولیدکیف مدرسه در تهارن

این روزها اکثر واحدهای تولیدی کیف مدرسه مشغول به تولید می باشند. روبنک نیز با بیش از 10 واحد تولیدی چرخ کارگاه های خود را می چرخاند به امید مشتریان. فروش عمده کیف مدرسه علاوه برآن هرساله روبنک بخشی از ظرفیت تولید خود را به تولید سفارشی کیف مدرسه اختصاص می دهد با اینکه این موضوع توسط بسیاری از تولید کنندگان غافل می ماند چراکه آنها به فکر پاسخگویی به مشتریان سفارشی نیستند!

روبنک؛ تولیدی عمده کیف مدرسه

تولیدی کیف مدرسه

با اینکه تولید سفارشی کیف به خصوص کیف مدرسه دردسرهای خود را دارد و فصل مدرسه به قدری جذاب است که کمتر تولید کننده ای به تولید سفارشی کیف می پردازد اما روبنک به دلیل داشتن سابقه بلند مدت و مهم تر از همه داشتن مشتریان دائم در زمینه تولید سفارشی همواره تلاش دارد تا در این زمینه بهترین عملکرد ممکن را صورت دهد.

اکثرا تولید کننده ها به دلیل سنتی بودن سیستم مدیریتی تولید سفارشی را سخت می دانند و کمتر سراغ آن می روند اما روبنک با مدیریت مدرن برای هر سفارش فرآیند پیگیری تدوین می نماید و نماینده روبنک به صورت خاص هر سفارش را پیگیری نموده و تا رسیدن به نتیجه مطلوب مشتری با او همراهی خواهد کرد.

امروز بسیار خرسندیم که مشتریانی مانند دیجی کالا به ما سر می زنند و از فرآیند تولید سفارشی روبنک دیدن نموده و از وجود آن ابراز خرسندی می نمایند. خوشبختانه به تازگی دو نفر از نمایندگان بخش تأمین دیجی کالا به دفتر روبنک آمده و 5 نمونه محصول خود را برای تولید سفارشی توسط روبنک ارائه نمودند.

 

مراحل تولید سفارشی کیف چگونه می گذرد؟

تولید کیف مدارس

1- در مرحله اول تلاش می کنیم تا با تبادل تجربه مشتری را به بهترین انتخاب برای تولید کیف سفارشی برسانیم.

2- در این مرحله اگر طرح مورد نظر نیاز به طراحی و ایجاد نمونه اولیه داشته باشد. این نمونه توسط تیم تولید ایجاد و به مشتری ارائه می شود تا نقطه نظرات خود را به صورتی شفاف برای اعمال در مرحله تولید انبوه منتقل نماید.

3- پس از تایید محصول برای تولید انبوه وارد عمل می شویم و خطوط تولید را برای یک تولید بهینه آماده نموده و مواد اولیه به صورت دقیق مهیا می شوند. روبنک با شناخت کامل خود نسبت به مواد اولیه و عرضه کنندگان آن همواره تلاش دارد تا بهترین را براساس نیاز مشتری تهیه و تولید نماید.

4- در فرآیند تولید تمام اقدامات لازم برای کنترل کیفیت محصولات تولید شده صورت می گیرد و مشتری در جریان فرآیند تولید قرار داده می شود.

پس برای انجام تولید سفارشی به روش روبنک با کمترین قیمت و بهترین کیفیت با روبنک همراه شوید. بیشک روبنک تلاش دارد تا با بهینه سازی علمی و مدرن محصولات را با کیفیت مطلوب مشتری و کمترین قیمت عرضه نماید طوری که در تولیدی ها و روندهای سنتی این امکان میسر نیست. استفاده از نرم افزارها و دانش روز بهینه سازی و تجربه 20 ساله در تولید مارا در انجام این امر یاری می نماید.

جهت ثبت تولید سفارشی می توانید از طریق فرم تولید سفارشی در سایت اقدام نمایید و یا با همکاران ما از طریق تلفن های ارائه شده تماس حاصل نمایید.

در ادامه چند نمونه محصول جهت سفارش تولید کیف ارائه می شوند.

جهت مشاهده سایر محصولات روبنک می توانید وارد بخش فروشگاه شده و درمورد جزئیات هر محصول کسب اطلاع نمایید. همچنین می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید و ما را نسبت به خدمت به تولید خرسند نمایید.

برای تولید ملی هرروز بهتر می شویم…😍

روبنک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *