دسته‌بندی نشده

کیف کمری عمده

برخی تولیدات کیف کمری روبنک

(جهت مشاهده تمام محصولات به همراه قیمت و ثبت سفارش وارد فروشگاه شوید)

BB133

4 طرح ارتشی

BB130

رنگ مشکی

BR132

رنگ مشکی

BR131

رنگ مشکی

BR130

رنگ مشکی

BB134

دارای هندزفری و USB

BB131

دارای هندزفری و USB

BD131

رنگ مشکی

BB138

چرم مصنوعی

رنگ مشکی

BD130

چند طرح متنوع

BC131

چرم مصنوعی اعلا

BC130

سرزیپ اعلا

فروش عمده کیف کمری شیک و ارزان

فروش عمده کیف کمری شیک و زیبا همیشه در میان انواع کیف های موجود در بازار، جایگاه خود را حفظ نمود است. زیرا این کیف ها دیده می شوند، در جلوی چشم هستند، با لباس ها و رنگ های مختلف استفاده می شوند، افراد با تیپ های مختلف سراغ  این کیف ها میروند. در همین راستا تولید کنندگان این نوع کیف ها، سعی می کنند محصولات خود را همیشه با مد روز و طبق سلایق مشتریان به روز کنند.

روبنک؛ متخصص در فروش عمده کیف

فروش عمده کیف کمری یکی از کیف های را یه خرده فروشان عرضه میکند که برای فروش نیاز دارد در گام اول متنوع و جذاب باشند. افرادی که سراغ کیف کمری میروند قرار است از کیفی استفاده نمایند که با تیپ و ظاهر آنها هارمونی و هماهنگی داشته باشد.

 سلبریتی ها و افراد معروف معمولا در کنار تولیدی کیف کمری عمده قرار می گیرند و با استفاده از این کیفها  در کنار تیپ خاص خود اقدام به تبلیغ میکنند؛ اما همه این تیپ ها را نمیزنند یا هر روز قرار نیست یک تیپ مشخص زده شود، لذا هوشمندانه آن است که کیفها متنوع بوده و در عین حال با تیپ های زیادی سازگاری داشته باشند.

بنابراین طراحان مجبور هستند در طراحی این کیف ها  دقت بسیار زیادی مبذول نمایند، طراحان حرفه ای به خوبی می دانند مردان جوان با مردان میانسال علایق متفاوتی دارند، زنان با مردان متفاوت هستند، فرهنگ ها و وضعیت مالی نیز خود در سلایق تاثیرگزار می باشند. البته قابل ذکر است؛ تنوع طرح البته در این نوع کیف ها با تنوع رنگ چندان همراه نیست؛ زیرا معمولا در تیپ های رسمی استفاده میشود، و رنگ های تیره بدان سبب طرفداران بیشتری را با خود همراه میکند.

قیمت خرید عمده کیف کمری جدید

در راستای بررسی  مشکلات طراحی و تولید کیف کمری باید گفت پخش عمده کیف کمری ارزان  نیز در فروش این کیف، کار دشوارتری نسبت به سایر انواع کیف ها دارد؛ زیرا همه افراد نیز سراغ این نوع کیف ها نمی روند، باید در عین جمع و جور بودن، پرکاربرد هم باشد و جذاب و خوش دوخت و بادوام نیز باشد تا با تلفیق همه این مزایا با قیمت ارزان مشتریان را افزایش دهند.

البته معمولا برندهای مطرح با هدف قرار دادن گروه های خاص از جنس های با کیفیتی استفاده می کنند، لذا در این میان، سایر تولیدکنندگان  گاهی باید یک طرح را با جنس های متفاوت عرضه نمایند تا قیمت آنها متفاوت بوده و خواسته  افراد با سلایق مشترک؛ اما توان مالی متفاوت را برآورده کنند تا پخش های کیف های ارزان در فروش موفق تر باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *